BerreyS Jewelry Türkiyenin Online Mağzası
Hakkımızda

Berrey'S Jewelry olarak, 100 kategoride, yaklaşık 750 ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle, aylık yaklaşık beş bin siparişi müşterilerimize ulaştırıyoruz.*

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye'nin ve bölgenin en büyüğü olmaya çalışıyoruz Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme liderlik ediyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, her biri alanına yenilikçi bakış açısı kazandıran Berrey'S Jewelry, Berrey'S Market, BerrPay, Berrey'S Kozmatik, Berrey'SGlobal gibi yeni marka ve hizmetleri hayata geçirerek, tüm paydaşlarımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir "süper uygulama" ekosistemini inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. Hepsiyürekten çatısı altında birçok farklı dernek ve sivil toplum kuruluşuna destek veriyor; toplumsal gelişime katkıda bulunuyoruz. 2022'de başlattığımız ve 2 bin girişimciye ulaştığımız Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınların ekonomiye katılımını destekliyor; e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz.

1 yılı aşkın süredir inovasyon ve girişimcilik ruhuyla sürdürdüğümüz yolculukta, bugün Berrey'S Jewelry olarak dünya teknoloji borsası NASDAQ'ta halka arz edilen Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

*23 Ocak 2023 itibarıyla


Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç